Jsme nejlevnější v Brně. Bez keců.

First training session is free for everybody.

Oč jde? Přeci o EMS!

Metoda EMS (elektrostimulace) využívá nízké napětí 50 Hz, neboť právě tohle napětí má nejlepší motorický efekt na posílení hloubkového svalstva.

Everything is included.

Individuální trénink probíhá za dozoru zkušeného osobního trenéra. Před tréninkem obdržíte iontový nápoj a také Vám zapůjčíme speciální tréninkové oblečení. Po tréninku Vás čeká proteinový nápoj na doplnění živin a rychlou regeneraci svalů. It is so easy!

Trénink pouze 20 minut! Opravdu.

Revoluční trénink pomocí metody EMS je velmi účinný a intenzivní, svaly jsou posilovány hloubkově a díky tomu stačí pouze 20 minut 2x týdně a budete fit. 

What is EMS?

Metoda EMS je unikátní kombinací tradičního tréninku s osobním trenérem a nejmodernější technologií 21. století, elektrickou stimulací svalů (Electric Mass Stimulation). Technologie EMS je naprostou revolucí v oblasti fitness. Má nespočet pozitivních účinků. Zatímco u tradičního cvičení je to centrální nervová soustava, která prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb, EMS technologie aktivuje kontrakci svalů prostřednictvím elektrických impulsů z vnějšku. 

Účinky EMS tréninku:

  • Posílení svalů
  • Tvarování postavy
  • Snížení tělesného tuku
  • Zmírnění projevů celulitidy
  • Zmířnění bolesti zad a také jejich prevence
  • Zlepšení nálady, má antistresový účinek
  • Zlepšení kondice

Co o nás říkají naši klienti?

Bc. Miroslava Rezová

Accountant

„Při mém sedavém zaměstnání a nedostatku času je metoda EMS ideální volbou. Cvičení je velmi intenzivní a co je nejdůležitější, prostě mě to baví!“

Petr Balga

Student / football player

„Cvičení EMS využívám ke zlepšení svých sportovních výkonů a udržování stálé kondice i mimo fotbalovou sezónu.“

Make a reservation.